-
Adventi tea
Minden évben valami régi tárgyba készítjük el az adventi ‘koszorúnkat’. Az idén a nagymamám teáskannájára esett a választásom. Több helyen már törött, teázni már rég nem tudunk belőle, díszként használom a konyhában. Most pedig egy kis időre az asztal középre kerül, adventi ‘koszorúként’. A növény a kertből való, csak a gyertyákat vettem hozzá. A számokat tűfilccel rajzoltam és a gyertyák tövéhez illesztettem, mini spárga masni került rá. A hozzátartozó két bögrét, pedig egyszerű asztaldísznek neveztem ki, néhány thuja ággal, gyertyával. Köszönöm, hogy benéztél hozzám! Az insatgaramon is megtalálsz: https://www.instagram.com/retikul_es_ami_belefer/ A fb.-on pedig itt : https://www.facebook.com/REtikul/


