• Újrahasznosítás

    Uszadékfás lámpa

    Még mindig a tengerparti gyerekszoba…és nagyjából egész nyáron ez a téma 🙂 … A falon fenn a szín,pontosabban színek. Alul:’masala tea’. Felül:’gangeszi kavics’.(Dulux) Természetesen nem készen vettük,hanem kikevertettük,így jóval gazdaságosabb. A bútorral lesz a legnagyobb munkám,mert az egészet én fogom lefesteni,de még kb.két hét,míg elkészül. Addig is nekiláttam az ‘apróságoknak’. Ahogy elkészül ez-az,mutatom.. Elsőként jöjjön a lámpa,az egyik(merthogy több is van tervben). Szükséges hozzá: -uszadékfák; -lámpatalp(Hemma-Ikea); -lámpaernyő(Jara-Ikea); -fúró. Elkészítés: 1.Gyűjtsünk jó sok uszadékfát(tengerparton vagy a Duna parton). 2.Fúrjuk ki az uszadékfákat. 3.Szedjük szét a lámpatalpunkat.A tetejénél könnyen szétszedhető. 4.Fűzzük fel a lámparúdra a fadarabokat. 5.Állítsuk össze a lámpát. A fadarabok tetszőlegesen elforgathatók a rúdon. Köszönöm,hogy benéztél hozzám! A Fb.on is…