Újrahasznosítás

Beton paca tojások

Az idén a húsvétra is egy kis betonnal készülök.

Először is azt mutatom,amit tuti,hogy sokan(majdnem én is) a szemétbe hajítottak volna.

Tojásokat öntöttem ki sk. egyszer használatos sablonnal,ami tojásformázott wc papír guriga szelet volt…ragasztóval rögzítve egy karton alapra.

Így nézett ki:

A tojások lekerültek róla…majd azokat is megmutatom egy következő bejegyzésben.

A helyük ott maradt…és nekem bizony megtetszett,a színe és a felülete is…így nem ment a kukába.

Kivágtam kis peremmel mindegyiket és rányomdáztam,kis zsinórt kötöttem mindegyikre… akár faágra lógatva dekorációnak,akár ajándékkísérőként is felhasználhatjuk.

Köszönöm,hogy benéztél hozzám!

A fb.on is megtalálsz:

https://www.facebook.com/REtikul/

és az instagramon is:

                                                          https://www.instagram.com/retikul_es_ami_belefer/

Leave a Reply

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük